Зробила зауваження: у Харкові жінка постраждала від агресивних власників собак (Відео)5 канал

Харків

15.11.2018 20:53

З-під стін школи Тетяну з сильним болем у животі швидка доправила до лікарні

У Харкові агресивні власники собак вигулювали тварин на шкільному подвір’ї. А жінку, яка зробила їм за це зауваження, побили. Постраждала зафіксувала побої та звернулася до поліції. У ситуації розбиралася Оксана Нечепоренко.

Відео, на якому власниці собак вигулюють тварин на шкільному подвір’ї, Тетяна знімала для поліції. Жінка саме відвела дитину на уроки. Тоді і уявлення не мала, що може стати жертвою агресивних собаководів. Після зауваження власниця тварини напала на жінку.

За темою

>
На столичній Русанівці побили чоловіка, а потім обстріляли його

«В живіт ногою, тобто я бачила коліно летить в мою сторону», – пригадує потерпіла Тетяна Іюдіна.

Розлючена власниця собаки накинулася на Тетяну на шкільному стадіоні, розповідає потерпіла. Коли жінка почала тікати до приміщення школи – її наздогнали інші собачниці та побили.

«І в цей момент на мене ззаду, по голосу чую, що інша. За капюшон смикає так, що я головою сильно вдаряюсь об металеві вхідні двері. Спиною. Я впала. Наступне, що пам’ятаю – мої ноги виволочує хтось», – розповідає потерпіла.

З-під стін школи Тетяну з сильним болем у животі швидка доправила до лікарні.

Біля школи розміщені оголошення про заборону вигулу собак. Однак часто власники тварин їх ігнорують – скаржаться законослухняні собаководи.

«У нас є спеціально відведене місце для собак. Я взагалі дуже противник і на території садочків і ось прибудинкових діляночок, дитячих майданчиків. Взагалі, як це так – вигулювати собаку, якщо там дитина грається», – обурюється власниця собаки Лідія.

Через собак на шкільному подвір’ї непокоїться й адміністрація школи. Але самі педагоги впоратися з проблемою не можуть. Тож, звернулися до поліції, щоб ті організували патрулювання.

«Працівники школі підходять з проханням вивести собак з території школі, багато хто реагує, на жаль з агресією. Деякі школі повністю закривають доступ в шкільний двір. Але ми в центрі мікрорайону і через шкільний двір шляхи руху всіх прилеглих будинків проходять», – пояснює директор школи №91 Наталія Топоркова.

За порушення правил вигулу собак законом передбачений штраф від 17-ти до 51-ї гривні. А от напад з ушкодженнями може каратися позбавленням волі – кажуть юристи.

«Є 10 днів з дати подачі заяви, протягом якого ви можете подати відповідну скаргу до суду і вже через суд зобов’язати поліцію розглянути вашу заяву та внести відповідні відомості про вчинення кримінального злочину», – пояснив юрист Роман Чумак.

Постраждала від собачників Тетяна зафіксувала побої і чекає, коли поліція знайде її кривдників.

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, «5 канал»

Відео за темою

А поделиться?