Зловмисник крав гроші з банкоматів за допомогою пасткиСуть його полягала в тому, що на шатер банкомату накладав металеву планку з двосторонньою липкою стрічкою. Це призводило до порушення роботи терміналу. Після транзакції кошти назовні не видавалися, позаяк утримувалися планкою і приклеювалися до неї. А банкомат повідомляв про технічну несправність.

За допомогою такої пастки наприкінці 2015 року поцупив із банкомату в приміщенні торгово-розважального комплексу «Французький бульвар» 2150 гривень. Непомітно вчепив планку до віконця видачі готівки, став з боку і чекав жертву. Неюстала місцева мешканка. Жінці коштів зняти не вдалося. Натомість їх забрав зловмисник. Після того, як його вирахували, змушений був повернути крадене.

Читайте також: 

Поки тривало досудове слідство, спритник встиг отримати ще один вирок за крадіжку. У вересні 2017 року його засудили за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу на чотири роки з іспитовим терміном. Тож цього разу за сукупністю злочинів збільшили покарання до п’ять років  позбавлення волі з трирічним іспитовим терміном.

Тим часом, на кордоні затримали контрабандиста, що віз понад 64 500 пачок цигарок. А у Німеччині чоловік роками підкладав отруту в їжу колег.

А поделиться?