Злочини проти Євромайдану: чому справу харківських «беркутівців» розділили на дві (Відео)Кримінальну справу щодо трьох харківських екс-«беркутівців» розділили на два окремі провадження. Відповідне рішення ухвалив Дніпровський райсуд столиці, передає «5 канал». 

За темою

>
Справа харківського «Беркуту»: суд видав дозвіл на арешт двох спецпризначенців

Як відомо, трьом силовикам закидають побиття учасників Революції Гідності на колонаді стадіону імені Лобановського у січні 2014 року.

А от клопотали про розділення справи прокурори Генпрокуратури з огляду на те, що ще весною два підозрювані — Артем Войлоков та Владислав Мастега — втекли до Росії. Тепер же без їхньої присутності неможливо провести підготовче засідання.

Також суддя зобов’язала оголосити втікачів у розшук.

«Хлопці, перебуваючи на волі, взяли для себе рішення, що перебувати в Україні їм небезпечно, тому покинули територію. Виїзд з території України здійснювався абсолютно легально, вони перебували під особистим зобов’язанням. Саме тому це не рахується кримінальним злочином, а порушенням, максимум, запобіжного заходу», — каже адвокат підсудних Валентин Рибін.

А от прокурор Департаменту спецрозслідувань ГПУ Олександр Ковальчук зазначає: «Позаминулого засідання нами надавався пакет документів про те, що Мастега й Войлоков покинули межі України. на сьогоднішній день — будь-яка інформація про те, що вони перетнули кордон уже в Україну — відсутня. відносно Хандрикіна — виділено в окреме провадження і буде в загальному порядку слухатись, а відносно інших осіб — матеріали виділені і зупинено до їх розшуку. ми будемо займатись».

Присутній у судовій залі підозрюваний Андрій Хандрикін запевнив — усі процесуальні обов’язки виконує, виїжджати з України не планує. Нині Хандрикін пройшов переатестацію, продовжує працювати поліцейським у Харкові й перебуває під особистим зобов’язанням. Такий самий запобіжний захід був і в беркутівців-утікачів.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Майдан вшановує героїв Революції Гідності

Реклама

А поделиться?