Зливи накрили південь і схід України: в Харкові та Запоріжжі затопило вулиціМістяни усю ніч викладали відео в мережу.

Потужна злива затопила південь і схід України: під воду пішли вулиці в Харкові й Запоріжжі.

Містяни усю ніч викладали відео в мережу, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Читайте також:

Поблизу Херсона пронісся смерч

Сильний дощ у Харкові пішов десь опівночі й досі не стих, але під ранок став трішки слабшим. Тож на вулицю без гумових чобіт та парасольки – зась. 

Деякі вулиці міста затоплені, подекуди вода стоїть майже до коліна. У мережі містяни жартують, що Харків на одну ніч перетворився на справжнісіньку Венецію.

Відео

Нічна злива затопила Південь і Схід України

Харків’яни виклали в мережі відео, як під воду пішли центральні вулиці містах, бо зливова каналізація не впоралася із навантаженням. Вода місцями піднялася по коліна, підтоплені автівки глохни на дорозі, а невгамовні харків’яни вирішили поплавати у калюжі на надувному матраці. А в Запоріжжі затопило маршрутку. Пасажири вилазили з ногами на сидіння або стояли в салоні по коліна у воді.  

Автомобілі поволі їдуть вулицями міста, долаючи водні перешкоди. Деякі ж містяни дуже зраділи зливі. Надули матрац і стали плавати на ньому просто посеред вулиці, під весняним дощем. Синоптики кажуть, що дощ триватиме до обіду припиниться. Зливу прогнозують і на завтра, а далі вже в регіоні буде ще хмарно, але вже без опадів.

А в Запоріжжі злива посеред рейсу заскочила маршрутку із пасажирами. Люди або стояли по коліна у воді, або вскакували із ногами на сидіння, аби врятуватися від калюж.