Житель Харківщини отримав восьму судимість за 5 років07:21
21.08.2019

Зміївський районний суд Харківської області визнав винним 22-річного місцевого жителя у вчиненні крадіжок з проникненням у житло і незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненим повторно і поєднаним з проникненням (ч.ч. 2, 3 ст. 185, ч. 2 ст. 289 КК України).

«Суд призначив молодій людині покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження», — повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Раніше засуджений мав 7 судимостей, серед них 5 — за тяжкі корисливі злочини проти власності. Через кілька місяців після повернення з в’язниці він здійснив нові злочини.

У суді доведені 6 епізодів, що мали місце з квітня до серпня 2018 року. Серед них — крадіжки перфоратора, автомобільного пилососа, шліфувальної машинки, велосипеда, мобільних телефонів тощо.

Засуджений проникав до будинків односельців і брав майже всі, що впадало йому в очі і здавалося цінним. Крім того, він обікрав двох жінок, що заснули на зупинці в очікуванні транспорту. Він забрав їх сумочку, золоті прикраси та мобільні телефони. Крім того, він двічі викрадав скутери з дворів приватних будинків. За словами засудженого, він просто брав їх, щоб покататися.