Зеленський шокований, що завод Малишева з 2009 року випустив лише один танк для ЗСУ14:19
06.11.2019

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що був шокований інформацією про те, що ДП «Завод імені В. О. Малишева» з 2009 року випустив лише один танк для Збройних сил України.

«Я в шоці, що стосується статистики. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року один танк побудували ми з вами, один танк для ЗСУ. А статистика така, що в радянські часи було 900 танків на рік», — сказав він у середу в Харкові на нараді з проблемних питань діяльності ДК «Укроборонпром».

Зеленський зазначив, що на заводах оборонно-промислового комплексу є заборгованість із зарплати до чотирьох років і рівень зарплат дуже низький, а взимку, наприклад, люди працюють у приміщенні, де температура 0 градусів.

Президент вважає, що прем’єр-міністр України має зібрати весь Кабінет Міністрів і представників правоохоронних органів з цієї проблеми. «Щоб ми розуміли, хто у нас замовник, чого, скільки танків, чому ми для когось, для Таїланду робимо, а для України не робимо. Чому у нас є прекрасні літаки, прекрасні конструктори, тільки ми нічого не виробляємо і нічого не літає?», — наголосив він.