Зеленський по телефону викликав на килим директора лісництва, який не прийшов на нараду в ХарковіСьогодні, 17 липня, під час наради в Українському науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації імені Г. М. Висоцького президент особисто подзвонив директору одного з лісових господарств Харківської області, адже того не було на нараді.

Сталося це під час виступу представника обласного управління Держекоінспекції: еколог перерахував три лісництва, які не допустили інспекторів на планову перевірку, яку, згідно законодавства, не можна проводити більш, ніж 1 раз на рік.

Двоє керівників лісових господарств відповіли президенту, що інспекторів не допустили з формальних причин — чи то щось було негаразд із документами, чи того дня в лісництві перебували інші перевіряючі (такий дивний збіг). А ось директора ДП «Гутянське лісове господарство» Віктора Сиси у залі не було. Його заступник пояснити причину не допуску Держекоінспекції не зміг, бо в господарстві займається технічними питаннями. Сам начальник, за словами підлеглого, у відрядженні в столиці.

Президент попросив подзвонити директору ДП, та зв’язатися з ним начебто не вийшло, тоді Володимир Зеленський особисто набрав Віктора Сису, додзвонившись із першої спроби.

«Я вас чекаю Завтра о десятій ранку в Адміністрації Президента», — сказав Зеленський наприкінці короткої розмови.

Керівники лісгоспів пообіцяли, що вже завтра готові допустити інспекторів на перевірку.

Раніше «Коментарі. Харків» писали, що керівник одного з державних лісгоспів заявив, що в Харківській області, лише за попередніми даними, незаконно вирубали лісу на мільярд гривень.