Зеленський оглянув масштаби вирубки лісу і негайно провів нарадуДжерело: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський побачив на власні очі масштаби незаконної вирубки лісу на Харківщині і провів екстрену нараду.

Деталі: «(Президент – ред.) особисто оцінив масштаби катастрофи, здійнявшись над понівеченим лісом на гелікоптері, після чого провів екстренну нараду з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною господарською діяльністю в місцевому лісництві. Розмова з харківськими посадовцями видалася жорсткою», – ідеться у повідомленні.

Про вирубку президенту доповів директор «Жовтневого лісового господарства» Руслан Чагаровський. Він також поскаржився на тиск на нього та його родину, який він пов’язує з ініційованими ним ревізіями в лісгоспі.

«Ми зробили ревізію всього 10% від загальної площі і виявили 80 млн грн збитків – це понад 8 тисяч кубічних метрів деревини», – сказав Чагаровський. 

За його словами, незаконні вирубки на Харківщині контролює директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса.

Зеленський зателефонував Сисі під час наради і попросив зайти в ОП завтра о 10 ранку. Він також доручив гарантувати безпеку Руслана Чагаровського.

«Прізвища – Сиса, Санін, Антипенко. Вам треба сісти за один стіл, з’ясувати й припинити вирубку лісу на Харківщині», – порадив Зеленський. 

«Ви знаєте, що є люди в державі, які пов’язані з кришуванням цього «бізнесу». Зверніть на це увагу», – додав президент.