Замок на дверях і дуля на додачу: в Харкові сім’я обурена діями працівниці вбиральні в метроНа станції метро «Площа Конституції» стався конфлікт між пасажирами і робітницею вбиральні — жінка не пустила в туалет маму з 3-річною дитиною. «Поверталися з дитиною додому. По дорозі у дитини несподівано піднялася температура. Поспішаємо щосили. У метро дитина різко захотіла в туалет, хоча тільки його відвідувала. Мабуть, реакція на температуру. Ми саме були біля туалету, розташованого в переході між станціями «Площа Конституції» та «Історичний музей», який, судячи з вивіски, повинен бути відкритий до 19.30. На годиннику 19.24. Але час роботи тепер визначають самі «працівники». Решітка закрита на замок. Деякі люди, що увійшли раніше, не можуть вийти. З’явилася так звана «працівниця», щоб їх випустити. Ми попросили пустити хоча б маленьку дитину, оскільки ще 6 хвилин до закриття. У відповідь почули, що вона не збирається сидіти тут всю ніч. На наступні прохання не реагувала і закрила перед носом двері», — написала в пабліку «Типовий Харків» користувач Nataliia Moisieieva.

Вона також повідомила, що тато побіг з донькою в пошуках туалету на вулицю, а в цей час людей все ще продовжували випускати з убиральні в метро. Коли жінку намагалися зафільмувати на мобільний телефон, вона показала дулю. 

З проханням розібратися в цьому інциденті «Коментарі. Харків» звернулися в КП «Харківський метрополітен». Як повідомив прес-секретар підприємства Олексій Бітнер, приміщення в переході знаходиться в оренді. «Керівництво підприємства сповістить про вказаний випадок орендарю даного приміщення з проханням провести бесіду зі співробітниками», — пообіцяв прес-секретар.

Раніше «Коментарі. Харків» повідомляли, що на Салтівській та Холодногірсько-Заводській лінії поїзди метро ходитимуть частіше.

Читайте також: У харківській підземці стався збій: пасажирів не випустили на станцію.

А поделиться?