Замена окон и открытие стадионов — реальность конкурса «Разом в майбутнє»5 октября 2017, 14:30

 

Обласний конкурс з міні-проектів «Разом в майбутнє» — мабудь один із найзатребуваніших конкурсів серед мешканців Харківщини. Адже його переможці отримують можливість за умов співфінансування з обласного бюджету вирішити будь-які проблеми територіальної громади чи то з впровадження енерго-зберігаючих технологій, чи заходів з охорони навколишнього середовища або вирішення якихось соціальних проблем. П

У селі Вільхуватка Великобурлуцького району настільки захопились проектом «Разом в майбутнє», що стали його постійними учасниками. Жителі складають проекти щодо вирішення нагальних проблем громади, виграють у конкурсі і потім втілюють задумане у життя. Так поступово тут замінили вікна в місцевій школі на енергозберігаючі. Такі ж встановили і в навчально-виховному комплексі, а ще повністю оновили всі двері. 

Олександра Жиліна голова Великобурлуцької районної ради

Это благодаря нашему областному конкурсу «Разом в майбутнє». Здесь очень прекрасная оказалась общественная организация. И мы на сегодняшний день закрыли полностью центральную школу и закрыли детский садик. 

По закінченню робіт дітлахи навіть влаштували свято, привітно зустрічаючи у свому закладі гостей. А керівники району та депутати в свою чергу пообіцяли така робота буде продовжена. 

Віктор Слиш голова Великобурлуцької РДА 

Крім того, що ми сьогодні працюємо над програмами, які частково фінансуються з обласного бюджету «Разом в майбутнє», ті проекти, які не виграли в конкурсі, ми їх фінансуємо з районного бюджету і будемо цю роботу продовжувати. 

І такий підхід в роботі є правильним, зазначив в свою чергу народний депутат України Дмитро Шенцев, який опікує Виликобурлуцький район. Саме активність людей, каже, і спонукає до добрих справ. 

Дмитро Шенцев народний депутат України 

Конечно присоединиться и помогать. Когда это не просто слова сделайте так, чтобы было хорошо. Когда уже есть готовый проект, тогда и легче продвигать, ты идёшь разговариваешь и в обладминистрации, и облсовете, и на государственном уровне. Я думаю, нам по силам сделать так, чтобы мы обеспечили для своего округа максимальное прохождение и утверждение этих проектов. 

А поки у Вільхуватському садку приступили ще й до утеплення фасаду, в селі Чорне вже відзначають входини. Тут також взяли участь в обласному проекті «Разом в

майбутнє», виграли і от відкривають стадіон. Для маленького села, де проживають всього близько 350-ти мешканців, це стало видатною подією. Адже тут з»явився повноцінний спортивний майданчик  зі всім необхідним знаряддям. А от юним футболістам особливо до вподоби ігрове поле, де і відшліфовують свою профксійну майстерність. 

Денис 11 років

Тут можна грати у футбол, на тренування ходити і навіть в баскетбол пограти з хлопцями, так. 

Сергій 14 років 

Открытие этого футбола, вот видите здесь люди собрались, честно говоря, это очень хорошо для меня и это мне нравится. 

Тож на честь відкриття в той же день на стадіоні влаштували і перший футбольний турнір між місцевими командами. 

Реклама

А поделиться?