Загиблий від вибуху гранати у Харкові воював на Сході: пішов на фронт добровольцемБлизькі кажуть, що загиблий не зміг пристосуватися до мирного життя.

Загиблий у Харкові 23-річний хлопець воював на Сході, у 18 років він пішов на війну добровольцем. Демобілізувався два роки тому, йдеться у ТСН.16:45.

В поліції кажуть, що на балконі поруч з тілом  були уламки гранати. Не сумніваються, що загиблий сам підірвав її. Головна версія — самогубство.

«Жодної записки (передсмертної) не було. Але, зі слів його матері, він неодноразово висловлював суїцидальні наміри. З якої причини (скоїв самогубство) — ми не можемо про це говорити», — прокоментувала речниця Шевченківського відділу поліції Інеса Снитко.

Хлопець жив із бабусею — саме вона знайшла тіло. Мотивів його вчинку рідні не називають, але кажуть — він так і не зміг повернутися до мирного життя.

«Він був добровольцем. Він пішов по своїй волі. Не по своїй волі він втратив здоров’я. Але ставлення до людей, які захищають батьківщину, ставлення з боку уряду – огидне», — кажуть близькі колишнього бійця.

Якою гранатою себе підірвав хлопець, слідчі не кажуть. Чекають на висновки експертів. Інших боєприпасів у квартирі поліцейські не знайшли.

Нагадаємо, 23-річний чоловік підірвав себе гранатою на балконі багатоповерхівки — виклик до поліції надійшов близько восьмої ранку.

Кореспондент ТСН Юлія Семененко