За тиждень у Харкові відбудеться великий концерт пам’яті Данила Дідіка — ФоззіЧерез тиждень у Харкові відбудеться величезний концерт пам’яті Данила Дідіка, який трагічно загинув під час мирної ходи на честь Революції Гідності.

На цю тему кореспондентка «Прямого» Ганна Дзьоба поспілкувалася з Олександром Сидоренком — Фоззі із гурту «Танок на майдані Конго».

15-річний хлопець Даня Дідік загинув у 2015 році під час ходи до річниці Революції Гідності через вибух, зокрема загинули ще чотири хлопці.

«Ми збиралися сьогодні аби нагадати про цю подію, буде річниця з того дня, як в Харкові підірвали мирну ходу, наголошую, люди йшли територією України, з прапорами України, їх підірвали за це, четверо хлопців загинуло, один з них наймолодший Даня Дідік, тому саме наголос на його прізвище і ми робимо все залежне, для того щоб це не забули. Люди, які навчалися у Ростові робити вибухові пристрої, потім повернулися у Харків, вони харків’яни і підірвали мирну ходу, а Росія їх забрала, тому ми маємо змогу побачити хто нам протистоїть», — зазначив Олександр.

Нагадаємо, що у Чернівцях вшанували пам’ять медика Владислава Трепка, який п’ять років тому загинув під Дебальцево.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.