За нерозмитнений автомобіль виписали штраф 1,75 мільйона гривеньПопулярній харківській відомій блогерші Анні Кривуц, відомій в Instagram під ніком danger.ann, Державна фіскальна служба виписала штраф у розмірі 1,75 мільйона гривень.

Документ з відповідною постановою опублікувала на своїй сторінці в мережі колишня співробітниця патрульної поліції Ляна Теремкова, пише “Сегодня”.

У тексті розпорядження йдеться про те, що Анну Кривуц визнали винною в порушенні правил, передбачених статтею 485 Митного кодексу України за статтею “протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів”.

У зв’язку з цим ДФС наклала на дівчину штраф у розмірі 300% невиплаченої суми – 1 мільйон 755 тисяч 647 гривень, і найближчим часом їй мають направити копію відповідної постанови.

Зазначимо, що раніше патрульні не раз намагалися притягти блогершу до відповідальності за водіння автомобіля в нетверезому стані. Так, за словами Теремкової, на водія тричі оформляли адміністративні протоколи за статтею “керування транспортним засобом в стані сп’яніння”, у відповідь на що danger.ann подавала скарги в прокуратуру.

На своїй сторінці в Instagram дівчина не заперечує, що регулярно відмовляється проходити тест на вміст алкоголю в крові.

Багато автомобільного відео тут:

А поделиться?