“З юридичної точки зору незрозуміло”: відомий дорожній адвокат вказав на дивний нюанс у справі ЗайцевоїФото: facenews.ua

Фігуранти смертельного ДТП у центрі Харкова Олена Зайцева та Геннадій Дронов, за словами дорожніх адвокатів, мають можливість оскаржити рішення суду. Правозахисники вважають, що вирок, в якому Зайцеву та Дронова визнали винними, є вельми “дивним”.

Адвокат Вадим Володарський заявив, що підсумки розгляду апеляції буде складно спрогнозувати.

“Будь-який вирок, винесений судом першої інстанції з процесуальних міркувань, безумовно, оскаржується. В даному випадку адвокатами обох засуджених буде подана апеляційна скарга. Втрачати їм нічого, так як в обох випадках призначено максимальне покарання. Було б дивно, якби така апеляція була подана. Інше питання, яким буде результат цієї апеляції “, – заявив дорожній адвокат Володарський.

Раніше обвинувачена в смертельній ДТП у центрі Харкова, водій автомобіля Lexus, Олена Зайцева під час виступу в судових дебатах заявила, що визнає свою провину, а також що ніколи більше не сяде за кермо авто.

Як відомо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумській і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло. Олену Зайцеву та Геннадія Дронова триматимуть у СІЗО до 4 квітня 2019 року.