З’явилось нове відео смертельної ДТП у ХарковіПеред позашляховиком, яким кермувала винуватиця смертельної ДТП у Харкові Олена Зайцева, ніхто не перебігав дорогу на червоне світло. Водійка Lexus не впоралась з кермуванням після зіткнення з іншим авто. Це видно з нового відео з місця трагедії, опублікованого на YouTube видання «Вечірній Харків».

На відео видно, що у момент ДТП ніхто з пішоходів не перебігав на червоне світло вул. Сумську у Харкові перед позашляховиком, яким кермувала Олена Зайцева. Камера зафіксувала, що авто на великій швидкості в’їхало у людей на тротуарі та перевернулося.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня на вул. Сумській у Харкові позашляховик Lexus в’їхав у натовп людей. П’ятеро людей загинуло, ще шестеро постраждали, серед яких і вагітна жінка. Водійкою позашляховика виявилась 20-річна Олена Зайцева – прийомна донька харківського бізнесмена Василя Зайцева. Наступного дня після аваріїї суд її арештував.

20 жовтня, під час засідання суду прокурор повідомив, що експертиза виявила наркотичну речовину у крові Олени Зайцевої. Сама винуватиця ДТП не визнала своєї вини та відмовилась співпрацювати зі слідством.

А поделиться?