З Харкова стартувало велосипедне паломництво до БердичеваУ неділю, 15 липня 2018 року, від харківського кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії стартувало ювілейне 10-те велосипедне паломництво з Харкова до Бердичева.

Розпочалося воно зі Служби Божої, яку очолив єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек.Цього року в паломництво вирушили дев’ять учасників із Харкова, Хмельницького та Полтави. Серед них двоє священиків — організатор паломництва отець Анатолій Клах МІС та отець Христофор Махельський ОМІ з Полтави. Найближчими днями до них приєднаються двоє учасників із Польщі.

За шість днів паломники подолають 750 кілометрів і прибудуть до Бердичева разом із усіма іншими групами в суботу, 21 липня.На старт паломництва учасників поблагословив єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії.

Першого дня учасники подолали 150 кілометрів і дісталися Полтави, де їх прихистили на ночівлю парафія Воздвиження Хреста Господнього й отці зі Згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії.

А поделиться?