З Харківщини дременули бобриНаприкінці листопада на Харківщині у НПП «Слобожанський» перерахували «корінних» жителів парку та улюбленців тисяч відвідувачів — бобрів.

Про це інформують місцеві ЗМІ з посиланням на повідомлення адміністрації установи.

У ході «ревізії бобрів» було виявлено усього 22 зимувальні ділянки: три —  у ставках в діброві, дві — на каналах і 17 — на болотах і озерах соснового лісу. Це найменша кількість зимувальних ділянок за весь час обліків у НПП «Слобожанський».

Тварини зникають з парку, фото: Город Х

Фахівці підняли тривогу і кажуть, що ситуація набуває ознак критичної і це може призвести до зникнення популяції бобрів на даній території.

Окрім того, експерти пояснили причину: вже другий рік поспіль на зиму болота залишаються без води, що створює тваринам значні проблеми — їм складно пересуватися по суші, немає умов для зберігання запасів на зиму на дні водойми.

Нагадаємо, сходили за смаколиками: бобри-бешкетники повеселилися в супермаркеті, їх зустріли, як зірок.

Як повідомляв портал «Знай.uа», в Америці в одному з маленьких містечок Каліфорнії стався кумедний епізод з хижим звіром. Ведмідь вирішив відвідати відділення поліції і спокійно через двері увійшов у будинок, розташований поблизу шосе.

Також «Знай.uа» писав, в одному з американських зоопарків у Новому Орлеані вирвався з клітки ягуар Валеріо.