Ще одна сучасна школа та дитячий садочок рік з’являться у ПісочиніЩе одна сучасна школа та дитячий садочок рік з’являться у Пісочині. Перший камінь будівництва заклали у мікрорайоні Надія.

Мікрорайон Надія, що у Пісочині місцеві називають молодіжним. Тут проживає багато молодих сімей із дітлахами. Якщо у цифрах – це близько 150 дітей дошкільного віку від 3 до 6 років та понад 200 дітей віком від 6 до 10 років. Нині всі вони мають їздити на навчання або до інших мікрорайонів, або до Харкова. Тож, новиною про те, що у їх мікрорайоні з’явиться навчальний комплекс, дуже задоволені.

Юлія Щербакова, мама дворічного Дениса

Все относятся положительно, потому что район у нас не особо большой, но детей много. Ни садика, ни школы, ничего нет.  Это только или в город, или на Баварию. А так, если построят, планируем уже в следующем году пойти.

Лілія Рудакова, мама-вихователь місцевого дитячого будинку сімейного типу

Это огромная радость, что рядом с нами будет и школа, и детский сад.  Надежды у нас огромные и мы надеемся, что это не будет долгостроем, что это будет быстро, удобно и хорошо

Дитячий садочок в мікрорайоні «Надія» мав з’явитися ще понад 20 років тому. Та будівництво так і не розпочали. Нині тут «з нуля» будують початкову школу та дитячий навчальний заклад. Перший камінь закладали за участю губернатора області.

Юлія Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації

Сьогодні заклали перший фундамент для того, щоб побудувати новий дитячий садочок на 95 місць та початкову школу на 240 місць. Це так необхідно для людей, адже вони чекали цього більше, ніж 20 років.  Сьогодні відновлюємо справедливість. Люди побачать за майже 2 роки новозбудований комплекс для всіх охочих дітлахів.

Нова початкова школа матиме три поверхи. Дитячий садочок – два. Відповідно до проекту, обидві будівлі будуть з’єднані харчоблоком. Вхід до навчального закладу буде обладнано пандусом. Крім того, будуть створені всі умови для дітей із особливими потребами: спеціальний туалет, ліфт для підйому, а також спеціальні меблі. Кошти на початок робіт вже виділено з районного та пісочинського бюджетів.

Сергій Євін, представник компанії- підрядника

На этот год выделено нам 8,7 миллиона гривен, чего достаточно для нулевого цикла и до сентября следующего года будет готова кладка.  И 20-го года в декабре месяце сдаем объект в эксплуатацию.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.

А поделиться?