Выпускники в гостях у Геннадия Кернеса. Харьковская молодежь побывала на экскурсии в горсовете29 июня 2017, 17:27

 

Про дитинство та проблеми поведінки. Про проблеми міського транспорту та зношеність будинків. Про пожежну безпеку і водопостачання. Про це та ще про десятки важливих питань мер сьогодні говорив із молоддю. Із тим поколінням, якому лише належить долучитись до вирішення загальноміських проблем.

План на день — зустрітись із мером, подивитись на Харків з висоти пташиного польоту та посидіти у кріслі міського голови. Вчорашні школярі, сьогоднішні випускники та абітурієнти зустрілись із Геннадієм Кернесом. 

Світлана Самсонова та Роман Соломін випускники гімназії №82

Действительно стоит проводить такие мероприятия. Тут очень красиво и очень впечатляет. Есть к чему стремиться и ты понимаешь, что действительно стоит работать на свое будущее, чтобы через 20 лет приходить в это здание уже как на работу и кайфовать от этого. Городские власти должны знакомить студентов, молодежь с тем, как все работает в городе, как все у нас происходит, откуда идет управление городом. Я считаю, это очень хорошо, что нас пригласили сюда, это просто замечательно.

Відбулася зустріч у робочому кабінеті, проте майже у домашній атмосфері. Та й серьйозним розмовам знайшлось місце. Вже предметний діалог відбувся у малій залі міськради, там, де виконком ухвалює важливі для життя міста рішення. І говорили, відповідно, про інфраструктурні, комунальні проблеми та плани на майбутнє. Молодому поколінню мер розповів навіть кілька секретів щодо відновлення зоопарку та території поблизу нього. Цей проект реконструкції наразі наймасштабніший, з тих що втілюються у місті. 

Геннадій Кернес харківський міський голова 

Это будет зоопарк без клеток. То есть, вы будете чувствовать себя как в зоопарке, но там будут гулять разные животные. Этот очень сложно. Учитывая то, что мы занимаемся еще реконструкцией сада Шевченко. Мы хотим, чтобы сад Шевченко приобрел свою красоту, которой он достоин. Через сад можно будет попасть в зоопарк. Мы за оперным театром будем строить первую городскую многоэтажную многоуровневую парковку для машин. Со стороны Клочковской будут заезды. В общем, работы очень много.

Прощалися гості із міським головою на позитивній ноті. На згадку — фотосесія із Генадієм Кернесом. На селфі з мером — вишикувалася черга.

А поделиться?