Всі вбивства інкасаторів у Харкові за 11 років пов’язані між собою — поліціяВсі вбивства інкасаторів у Харкові, що відбулися за останні 11 років, пов’язані між собою.

Так сказав на прес-конференції новий начальник ГУ Нацполиции Харківській області генерал Олег Бех, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні я вже вивчив матеріали цієї справи. Одинадцять років і 17 загиблих — всі ці злочини пов’язані між собою. За цей час злочинець заволодів чотирма автоматами Калашникова і чотирма пістолетами Макарова. Саме така зброя використовувалося при скоєнні цих злочинів», — зазначив Бех.

Читайте також: Канада допоможе запустити Поліцейську академію в Україні

За його словами, на сьогодні є — «достовірні чи ні» — прикмети вбивці: «Його ДНК співпало по ряду злочинів, це одне і те ж обличчя».

«Слідство продовжує свою роботу. Я беру це під особистий контроль», — додав Бех.

Як повідомляв раніше Укрінформ, з 2001 року в Харкові відбулося сім нападів на інкасаторські автомобілі, в тому числі, з грошима чи цінними паперами «Правексбанку», «Ощадбанку» (кілька разів), банку «Аваль», ломбарду, нарешті, в 2015 році, «Укрпошти», де викрадено відразу 2 млн грн. Ніхто не затриманий.

Реклама

А поделиться?