«Вони платять бандитам». На Харківщині активісти розтрощили платний блокпост до водосховищаАктивісти вважають, що пункт пропуску було встановлено незаконно.

14 серпня біля Харкова активісти знесли шлагбауми на платному в’їзді до Безлюдівського водосховища – пункт пропуску, нібито, збирав гроші незаконно.

Читайте також:

Учасник ринку розповів, як аферисти під виглядом автодилерів обдурюють покупців машин

Відео інциденту з’явилось на сторінці «Ху*вая Салтовка» у Twitter.

На кадрах помітно, як активісти у балаклавах приїхали до пункту пропуску біля кар’єру Безлюдівці-2 і почали трощити шлагбауми, які перекривали проїзд до імітованої стоянки та водосховища. Також молодики позривали написи про платний проїзд на так званих пунктах пропуску.

У ролику зазначається, що за постановою Безлюдівської сільської ради проїзд до Безлюдівського водосховища є безкоштовним. Активісти заявили, що встановлення шлагбаумів біля цього кар’єру – це обмеження права на вільне переміщення людини, вони порушують водний кодекс і це «повністю незаконні».

«Ці люди не платять гроші у місцевий бюджет – вони платять якимось бандитам, вони платять гроші якимось ментам», — сказав автор відео.

Варто зазначити, що низка користувачів підтримала дії активістів та також назвала незаконним платний проїзд до водосховища.

Шлагбауми розташовувались на вулиці Нагірна у селищі Безлюдівка на Харківщині.

Подъехал видос с Безлюдовки, где снесли шлагбаум на платном пляже ⛔️ pic.twitter.com/GC4joKwOeQ

— Хуёвая Салтовка | Харьков (@h_saltovka) August 14, 2019

Нагадаємо, що у Львові чоловік потрапив у аварію на краденій Toyota Prado. Зловмисника затримали по гарячих слідах.