Вона не мажорка: однокурсниці Зайцевої розповіли про дівчину-винуватицю ДТП у ХарковіУ деканаті кажуть, що сумлінністю студентка не вирізнялася, але вчилася нормально.

Прокуратура вручила підозру Олені Зайцевій, котра була за кермом Lexus під час кривавої ДТП у Харкові минулого вечора. Правоохоронці з’ясували, що попри нетривалий водійський стаж у 2 роки 20-річна дівчина вже мінімум шість разів порушувала правила дорожнього руху і отримувала за це штрафи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«За такої кількості правопорушень необхідно поставити питання, як цей фігурант узагалі отримав права та керував транспортним засобом», — вважає начальник головного управління Національної поліції України в Харківській області Олег Бех. Зайцева від свідчень відмовилася, але правоохоронці переконані, що доказів у справі їм і без того вистачить. «Протягом перших десяти годин зібрано достатньо доказів, що цей автомобіль порушив правила», — каже начальник слідчого управління Сергій Чиж.

ВідеоПрокуратура вручила підозру 20-річній студентці, винній у смерті п’ятьох харків’ян

Підозрювана є зведеною сестрою люстрованого екс-прокурора Дмитра Зайцева, який перебуває в розшуку, і прийомною донькою відомого харківського бізнесмена Василя Зайцева, керівника одразу двох великих компаній. Останнього в четвер на робочому місці не було – журналістам пояснили, що чоловік перейнятий ситуацією, що сталася, та перебуває в правоохоронних органах. Про саму ж Олену достеменно відомо, що вона є третьокурсницею факультету соціології в Харківському національному університеті імені Каразіна. У деканаті кажуть, що ця студентка не надто сумлінна, але сесії складає.

Читайте також: Аварія у Харкові: доля водіїв через добу після трагедії

Одногрупники Олени приголомшені. «Всім дуже тяжко. Альона дуже спокійна, неконфліктна особистість. Я би не охарактеризувала її, як мажорку», — каже староста групи Ганна Дадеко. Попри це, гроші в родині є – і чималі. Це визнають і в прокуратурі, де проситимуть арешту для підозрюваної в скоєнні ДТП. «По-перше, це резонансний злочин для міста. По-друге, це кількість загиблих. По-третє, ми прекрасно розуміємо, що це сім’я, яка має кошти для того, щоб зникнути з території держави», — пояснила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

А поделиться?