Во время заседания исполкома принято решение закупить дополнительную форму для сотрудников «Прозрачных офисов»5 июля 2017, 15:26

 

Питання соціальні та комунальні. Всі вони були винесені на розгляд засідання міськвиконкому. Серед основних — це прийняття до комунальної власності п’ятьох підземних переходів. Їх передали на баланс комунального підприємства «Підземне місто» з метою подальшого обслуговування.

Також міськвиконком ухвалив рішення про демонтаж кількох десятків самовільно розміщених об’єктів, які були встановлені без жодних дозвільних документів. Торкнулися і питання закупки фірмового одягу для співробітників «Прозорих офісів» Шевченківського та Київського районів, що відкрили в місті два місяці тому. І в них усі городяни, не залежно від місця прописки, можуть отримати двісті тридцять шість видів послуг. Сто п’ятдесят чотири адміністративного характеру, шістдесят п’ять — від управління праці та соцзахисту та сімнадцять — від Пенсійного фонду. Також люди можуть оформити там біометричний паспорт та ID-картку. В майбутньому мережу «Прозорих офісів» в Харкові планують розширювати.

Реклама

А поделиться?