Во дворе по улице Ляпунова, 7 капремонт тротуаров и внутриквартальной дорог

Октябрь 5, 2017 16:355 октября 2017, 14:27

 

На відновлення покриття дороги мешканці будинку по вулиці Ляпунова, 7 чекали доволі довго. І тротуари, і сама внутрішньокварталка двору були у край жахливому стані. Вже за пару днів ситуація зміниться на краще.

У дворі сьомого будинку по вулиці Ляпунова, що в Шевченківському районі, працюють шляховики. В цьому році цей об’єкт як і багато по місту потрапив до списку капітального ремонту. Роботи по відновленню покриття тут стартували ще в минулому місяці. І тривають і досі. На цьому тижні комунальники асфальтують пішохідні зони.

Олександр Полевик виконроб

На данном участке было демонтировано 450 погонных метров старого, разрушенного борта и такое же количество уже восстановлено. И порядка 450 метров погонных поребрика. Ведутся работы по асфальтировке тротуаров. 445 — 450 м2 тротуара, это порядка 45 тонн асфальта. 

Через пару днів, додає Олександр Польовик, бригада ремонтників приступить і до відновлення самої внутрішньокварталки. Вона була вся у глибоких ямах, проїхати по двору автовласникам було практично неможливо. Проводити поточний ремонт сенсу не було, підсумовують комунальники. За словами місцевих мешканців, останній раз так масштабно бралися за відновлення покриття у дворі 40 років тому.

Олександр Польовик виконроб

Дорожное покрытие было в ужасном состоянии. Старый асфальт был снят, заменён щебнем, гранотсевом. На этой неделе приступаем к асфальтированию проезжей части. На асфальтировку уйдёт порядка 150 тонн. 

За інформацією профільного Департаменту сьогодні роботи з відновлення внутрішньокварталих доріг також проводилися по вулицях Нікітіна, 11/13, Бучми 36, Леся Сердюка, 12, Пермська, 9 та 11. А також у дворах по проспектах Московському, 228, 234 та Олександрівському, 160/32.

А поделиться?