Во дворах по ул. Пермской ремонтируют внутрикварталки29 сентября 2017, 13:56

 

У дворі 9-го та 11-го будинків, що по вулиці Пермській працюють шляховики. Внутрішньокварталку та пішохідні зони цього року було вирішено капітально відремонтувати, бо асфальтобетонне покриття, як на дорозі, так і на тротуарах було в суцільних ямах. 

Владислав Паламарчук виконроб

Тротуар біля цих будинків був майже зруйнований. Люди, щоб потрапити до під’їздів, повинні були обходити по дорозі. Дорога теж, нажаль, була зруйнована. Ями досягали майже 10 сантиметрів, а місцями покриття було повністю відсутнім. Тому ви розумієте яке це було неподобство для мешканців цих будинків, які мають автомобілі, потрапити до себе до дому. 

К роботам на даному об’єкті шляховики приступили на початку тижня. Зараз проводять комплекс підготовчих робіт — демонтують зруйнований бордюрний камінь, взамін встановлюють новий. 

Владислав Паламарчук виконроб

Під час капітального ремонту на даному об’єкті на першому етапі було вже демонтовано 700 метрів погонних поребрика, 550 метрів погонних бортового каменю і майже весь демонтований тротуар. Це 500 квадратних метрів. На наступному етапі ми плануємо встановити 700 метрів поребрику, 550 метрів бордюрів. Тротуарів буде збудовано 550 квадратних метрів і відновлено майже 2 000 квадратних метрів дорожнього одягу. 

Приступити до вкладення новенького асфальту у цьому дворі комунальники планують за два тижні. За інформацією профільного Департаменту, з початку року в районі вже оновлено 18 проблемних внутрішшньоквартальних доріг. Зараз роботи тривають на 8 об’єктах. 

Реклама

А поделиться?