Во дворах Харькова коммунальщики убирают опавшую листву6 ноября 2017, 11:31

 

У дворі будинку під номером 68 по вулиці Волонтерській, що у Холодногірському районі, працює десант двірників. Тут планове прибирання опалого листя. Комунальники констатують, 60 відсотків дерев його вже скинули. Першими оголюються каштани та клени. А ось берези і тополі скидати листя не поспішають. Тягнуть до перших сильних морозів.

Олег Орлов представник підрядної організації

Производится уборка листвы воздуходувками, очень облегчают они процесс уборки, т.к. они очень мощные. И сразу производится погрузка и вывоз листвы техникой. Для погрузки используется многофункциональная машина типа «Авант», она в осенний период используется как погрузчик. А вообще она используется и как пенькопонижатель и для прочих целей. 

Для прибирання такого двору як цей, що по вулиці Волонтерській, 68, вистачає 8 — 10 працівників підрядної організації та кілька одиниць спецтехіки, додає Олег Орлов. Аби повністю зібрати все опале листя потрібно до 2-3 годин. Така процедура проводиться щодня, запевняють комунальники.

Олег Орлов представник підрядної організації

В день порядка 50-60 метров кубических листвы вывозится на полигон. Уже за осенний период вывезли порядка более 1 000 метров кубических листвы от предполагаемых объёмов, что составляет порядка 35 % от общих объёмов.

А поделиться?