Внаслідок резонансної ДТП у Харкові у лікарні померла ще одна жінкаУ четвер, 26 жовтня, померла постраждала в резонансній ДТП  в Харкові 20-річна Діана Берченко, інформує WestNews.

Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Повідомляється, що з дня аварії дівчина перебувала у вкрай важкому стані в Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова. Це вже 6 загибла в результаті ДТП в Харкові.

За даними прес-служби, в лікарні ще перебуває сестра загиблої Оксана Евтеєва (Берченко).

Також наголошується, що ще одному потерпілому в ДТП Юрію Неудачину зробили операцію в Інституті патології хребта та суглобів імені Ситенка. До кінця тижня його можуть виписати додому. Ще одна жінка перебуває в стабільному стані і перебуває в загальній палаті.

Нагадаємо, на наступний день з’явилися подробиці аварії,  згодом стало відомо, що винуватицю ДТП, Олену Зайцеву, за останні 2 роки 8 разів затримували за порушення правил. 20 жовтня суд обирав запобіжний захід дівчині, тоді вона заперечувала свою вину і багато плакала. Тож за рішенням суду запобіжний захід Зайцевій обрали у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб. Також 22 жовтня у Харкові прощалися із загиблим внаслідок ДТП, хлопець був єдиним сином у сім’ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світу настав кінець: як європейці відреагували на криваву ДТП у Харкові

А поделиться?