Висновки слідства щодо вибухів артскладів в Сватовому та Балаклії передаються до судуГенеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що висновки слідства щодо вибухів артилерійських складів в Сватовому (Луганська область) і Балаклії (Харківська область) передаються до суду.

«Висновки по Сватовому, по Балаклії є в розпорядженні слідства, вони передаються до суду», — сказав він в ефірі телеканалу 1 + 1 в неділю.

За словами Ю.Луценка, за результатами подій в Сватовому та Балаклії був звільнений заступник начальника Генерального штабу Збройних сил Володимир Хижий, а всього — близько 80 генералів і офіцерів.

При цьому генпокурор вважає, що тільки кадрових рішень для уникнення подібних подій недостатньо, а необхідно забезпечити матеріально-технічне забезпечення складів.

Як повідомлялося, в результаті пожежі на артилерійському складі в Сватове (Луганська обл.) в лютому 2016 року, 4 військовослужбовців загинули, 16 були поранені.

23 березня 2017 року на військових складах поблизу м.Балаклія виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

На території військових частин в Калинівському районі Вінницької області ввечері 26 вересня розпочалася пожежа і слідуючі за ними вибухи боєприпасів. Вранці 28 вересня вибухи практично припинилися, почалося розмінування 5-км зони.

А поделиться?