Висновки слідства у справі вибухів у Сватовому та Балаклеї передаються до суду — генпрокурорЗа результатами подій в Сватовому та Балаклеї був звільнений заступник начальника Генерального штабу Збройних сил Володимир ХижийВисновки слідства у справі вибухів на складах боєприпасів у Сватовому на Луганщині та у Балаклеї на Харківщині передаються до суду. Про це в ефірі ТСН повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. Генпрокурор заявив, що за результатами подій в Сватовому та Балаклеї був звільнений заступник начальника Генерального штабу Збройних сил

Висновки слідства у справі вибухів на складах боєприпасів у Сватовому на Луганщині та у Балаклеї на Харківщині передаються до суду.

Про це в ефірі ТСН повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Генпрокурор заявив, що за результатами подій в Сватовому та Балаклеї був звільнений заступник начальника Генерального штабу Збройних сил Володимир Хижий, а всього — близько 80 генералів і офіцерів.

При цьому Луценко вважає, що тільки кадрових рішень для уникнення подібних подій недостатньо, «а необхідно забезпечити матеріально-технічне забезпечення складів».

Вибухи на складах зброї у Сватовому Луганської області сталися у жовтні 2015-го року, постраждалі досі не отримали компенсації.

Нагадаємо, що в ніч на 27 вересня в селищі поблизу Вінниці сталися вибухи на складах з боєприпасами та зброєю.

Військова прокуратура внесла до ЄРДР відомості за фактом вчинення диверсії у місті Калинівка Вінницької області, де напередодні сталася пожежа на військових складах, загалом відпрацьовуються чотири основні слідчі версії вчинення кримінального правопорушення.

Військові експерти вказують на ознаки теракту у вибухах під Вінницею.

Збройні сили України посилили охорону військових об’єктів по всій країні. 

Президент Петро Порошенко звернувся до керівників Генпрокуратури, СБУ, Нацполіції з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у трагедії в Калинівці Вінницької області.

Про перебіг подій на місці вибуху боєприпасів читайте тут.

Читайте також статтю «Главкома»: Провісники Апокаліпсиса. Що передувало вибухам у Калинівці і чому про це мовчить влада?

Реклама

А поделиться?