Вирубка лісів у Харківській області: Зеленський оцінив масштаби з висоти пташиного польоту (Відео)Президент Володимир Зеленський оцінив масштаби незаконної вирубки державних лісів з висоти пташиного польоту. Відео опублікувала прес-служба голови держави на сторінці «Офіс Президента України» в Facebook.

«На Харківщині триває злочинна вирубка лісових угідь. Сьогодні, 17 липня, Президент України Володимир Зеленський особисто оцінив масштаби катастрофи, здійнявшись над понівеченим лісом на гелікоптері, після чого провів екстренну нараду з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною господарською діяльністю в місцевому лісництві. Розмова з харківськими посадовцями видалася жорсткою», — йдеться в дописі.

Раніше «Коментарі. Харків» писали, що Зеленський по телефону викликав на килим директора лісництва, який не прийшов на нараду в Харкові.

Нагадаємо, керівник одного з державних лісгоспів заявив, що в Харківській області, лише за попередніми даними, незаконно вирубали лісу на мільярд гривень.