Викрита нова корупційна схема в МіноборониРемонт пошкодженого вибухами арсеналу в Балаклії на Харківщині здійснюватиме за завищеною ціною компанія з сумнівною репутацією.

Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр, зазначаючи: військова частина А1352 уклала без проведення аукціону з допорогової процедури угоду з ПП «Донремсервіс», статутний фонд якої складає 500 гривень, щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,4 млн гривень.

При цьому наголошується: заявлена компанією вартість ремонтних матеріалів є завищеною – «Наприклад, розчин цементний кладковий обійдеться військовій частині за ціною 1564 грн/куб м., тоді, як КП «Харківводоканал» закладає вартість такого самого розчину у 844 грн/куб.м. Лише на цьому розчині завищено вартість робіт на 50 тис. гривень».

Крім того, підкреслюється: ще на 50 тис. гривень компанія завищила ціну на роботи з трамбування ґрунту, «а вартість улаштування цементної вирівнювальної стяжки завищена в 4 рази, в порівнянні з цінами, які показує на своїх роботах «Харківводоканал».

Як повідомлялося раніше, Солом’янський районний суд Києва ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту на 60 діб для заступника міністра оборони Ігоря Павловського.

А поделиться?