Вийшла з коми вагітна жінка, яка постраждала у харківському ДТПУ Харкові прийшла до тями вагітна Жанна Власенко, яка постраждала в аварії у центрі міста.

Про це повідомляє «ТСН».

18 жовтня у Харкові сталася ДТП. Унаслідок аварії на місці загинули п’ятеро людей. Ще шестеро зазнали важких травм. Одна із постраждалих згодом померла у лікарні.

Читайте також: Подробиці масштабної смертельної ДТП у Харкові

Читайте також: У лікарні померла дівчина, яка постраждала внаслідок ДТП у Харкові

Тяжких поранень в аварії зазнала Жанна Власенко на сьомому місяці вагітності . Щоб не нашкодити дитині та уникнути передчасних пологів лікарі прийняли рішення ввести пацієнтку у медикаментозний сон. Так, 30-річна Жанна перебувала у штучній комі три тижні. Лише нещодавно медики почали поступово її виводити зі сну.

«Почали зменшувати дозування препаратів, вона почала прокидатися. На сьогоднішній момент вона повністю в свідомості. Я думаю, що наступного тижня ми зможемо вже розширити їй руховий режим і привести її у вертикальне положення», — прокоментував стан Жанни заступник головного лікаря з медичної частини Харківської обласної клінічної лікарні Володимир Ярош.

Ще вчора пацієнтка вже повністю отямилася. Її перевели з реанімації до гінекологічного відділення. За словами медиків, дитина розвивається нормально, стан жінки також задовільний. Жанна вже самостійно дихає і навіть намагається сидіти. Про аварію жінка нічого не пам’ятає.

Її подруга Оксана Нестеренко, яка під час ДТП зазнала складного перелому ноги, сьогодні змогла повернутися додому в Київ. Наразі у медустановах залишаються ще троє травмованих. 

Читайте також: Ще троє постраждалих у харківській ДТП залишаються в лікарні

А поделиться?