Відновлення занять: до дитсадків у Харкові прийшло 30% дітейДо 206 дитсадків Харкова прийшло близько 13 тисяч з 44 тисяч дітей, повідомили у Харківській міській раді.

Відтепер на вході до дитсадків вихованцям міряють температуру, дезінфікують руки та речі — взуття, рюкзаки. Усередину приміщення батьків не пускають — дітей передають вихователям на подвір‘ї. В кімнатах та під час їжі дотримуватимуться дистанції, м‘які іграшки прибрали.

«Провітрювання, кварцування, миття дезрозчином, миття іграшок. Як було, так і буде», — розповіла завідувачка дитсадку №30 Олена Худяєва.

Кожні чотири години дітям вимірюватимуть температуру, дані фіксуватимуть в спеціальних журналах.

Вихід дошкільнят з карантину співпав з Днем захисту дітей. На честь свята у дитсадку №30 підготували дітям подарунки — мило різної форми і кольору. 

Заняття у школах та дитсадках Харкова припинили 13 березня. Карантин в Україні кілька разів продовжували, востаннє — до 22 червня. З 22 травня в регіонах зі сприятливою епідобстановкою запроваджують послаблення. Харківщина — серед регіонів, що відповідає критеріям МОЗ для введення послаблень.