Відбувся кінопоказ під відкритим небомІснує безліч видів активного відпочинку: туризм, подорожі, походи, дискотеки, спорт, вечірки, але тут відіграє роль фінансова  складова – мало хто зможе собі дозволити регулярно відвідувати нічні клуби або їздити за кордон. І ось тут, чудовим  варіантом може стати колективний відпочинок із друзями, знайомими з найменшою кількістю фінансових затрат та з великим бажанням правильно й активно провести свій вільний час.

Повідомляє сайт НОВА ВОДОЛАГА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Нововодолазької РДА.

Вже третій рік поспіль за підтримкою Нововодолазької районної державної адміністрації, Нововодолазького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ГО « Наступне Покоління 21 », відділу  освіти РДА, управління праці та соціального захисту населення, Нововодолазької  гімназії  проводиться «Кінопоказ під відкритим небом» . В цьому році перший сеанс відбувся 21 липня 2017 року о 21.00 на території  Нововодолазької  гімназії (спортивний майданчик). Бажаючих «правильно» відпочити виявилось значно більше, ніж в минулі рази (близько 300мешканців району).

Тож запрошуємо всіх бажаючих кожної п’ятниці на літній «кінопоказ під відкритим небом». За новинами кіносеансів слідкуйте в соціальний мережі Фейсбук, на сторінці «Наступне покоління» та на сайті Нововодолазької РДА.

Джерело:  НОВА ВОДОЛАГА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

А поделиться?