Вибухи у Балаклії спричинила диверсійна робота, очевидно, з боку РФ — Ю.ЛуценкоКИЇВ. 1 жовтня. УНН. Слідство встановило, що причиною вибухів на складах боєприпасів у Балаклії на Харківщині стала диверсійна робота із застосуванням термобаричного снаряду. Про це сьогодні сказав Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу «1+1», передає УНН.

«Слідство вважає, що причиною вибухів у Балаклії була чітка диверсійна робота з застосуванням термобаричного снаряду, який пробив бетонні укриття і підірвав склад з боку диверсантів, очевидно, Російської Федерації,» — наголосив Генпрокурор.

За словами Ю.Луценка, радіолокаційними службами України зафіксовано безпілотний літальний апарат, який рухався на низьких висотах від кордону з РФ.

Нагадаємо, що о 2:56 23 березня надійшла інформація про те, що на території військового складу Міністерства оборони у місті Балаклія Харківської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Внаслідок надзвичайної ситуації в Балаклії, було зруйновано та пошкоджено 392 об’єкти. У багатоквартирному житловому секторі пошкоджено 117 будинків. У приватному секторі найбільш пошкоджено 228 будинків. Пошкоджено 14 об’єктів соціальної сфери.

Реклама

А поделиться?