Вибухи біля Балаклії стихають, силовики сподіваються на початок гасіння пожежіПершим етапом буде локалізація вогню.

Ситуація на Харківщині надвечір почала заспокоюватися: інтенсивність вибухів зменшилася, а евакуйовані люди вже не панікують, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водночас жителі одного із сіл обурені тим, що про них просто забули або ж свідомо не подбали – ніхто нічого не пояснив, а від вибухів мешканцям довелося самостійно тікати в сусідні селища.

На складах Балаклії зменшилась інтенсивність вибухів
ТСН. 19:30 Вчора, 21:31

Ближче до вечора люди заспокоїлись і заговорили про повернення додому. Але не зважаючи на зменшення кількості вибухів, більшість все таки виїздить до прилеглих сіл. У місті багато військових та спецтехніки. У Міноборони заявили, що можна починати готуватися до локалізації пожежі.

В самій Балаклії вечором було майже спокійно. Звуки вибухів стали рідкісними, людей на вулицях майже не було. Натомість у місті багато військових і спецтехніки, а також автобусів для евакуації тих мешканців, які все ще відмовляються виїздити – на випадок, якщо вони передумають.

У бік складів із боєприпасами в сутінках вирушила колона пожежних машин. Військові сподіваються, що невдовзі складуться сприятливі умови для того, щоб можна було перейти безпосередньо до локалізації пожежі.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

А поделиться?