Вибух в Балаклії, постраждав військовийХАРКІВ-КИЇВ. 7 серпня. УНН. Під час збору снарядів в Балаклії постраждав військовий. Йому відірвало ногу. Про це  повідомили у в ГУ НП Харківської області, інформацію підтвердив начальник Харківського регіонального медіа-центру Міноборони України Дмитро Горбунов, передає УНН.

«Нещасний випадок стався 7 серпня близько 12:00. Потерпілий перебуває в Балаклійській центральної районної лікарні», — сказав Д. Горбунов.

Сапер знаходиться в свідомості. Як розповіли в ГУ НП Харківської області, 27-річний чоловік отримав численні переломи кінцівок, опіки обличчя і рук, а також йому ампутували ногу. Зараз лікарі оцінюють його стан, як стабільно важкий.

«27-річний житель села Іванівка Вінницькій області проходив службу у військовій частині в Кам’янець-Подільському, а зараз прикомандирований в Балаклію. Тілесні ушкодження чоловік отримав під час виконання планових робіт з виявлення та знешкодження боєприпасів в результаті вибуху невідомого снаряда», — розповіли в прес -службі поліції.

Інформація про подію внесена в Журнал єдиного обліку правопорушень. Слідчий вирішує питання про кваліфікацію події згідно із Кримінальним кодексом України.

Нагадаємо, 17 липня трактор підірвався на вибухівці на Донеччині, двоє постраждалих.

А поделиться?