Ветеранов со всех райнов Харькова собрали на полевую кашу и фронтовые песни9 мая 2017, 12:45

 

Після покладання квітів ветеранів зібрали на польову кашу. Для них виступали творчі колективи міста, самі учасники війни кружляли у вальсі. Також ветерани приймали слова привітання від керівництва міста.

Сивочолі, з орденами та медалями. Вони згадують страшні роки війни, свою молодість та світлий день перемоги. Ветеранів з усіх районів Харкова зібрали на польову кашу.  

За героїзм та мирне небо над головою учасникам війни подякував міський голова Геннадій Кернес та побажав ветеранам міцного здоров’я. Також вітання лунали від народних депутатів та гостей.

Володимир Семиноженко академік Національної академії наук України, голова Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України 

Украина, Харьков, который чтит этот праздник, наверное, как никакой другой город заслуживает того, чтобы мы побеждали. Побеждали нашу экономику, побеждали наши все «негаразды», чтобы мы достигали тех успехов, за которые мы вместе будем гордиться, я уверен, так и будет, за будущие победы.

Це свято, розповідають ветерани, для них священне. Страшний час переживали тоді й діти війни. 

Віра Працебуда дитина війни 

Я видела как фашисты издевались, детей и стариков в колодцы бросали, жгли в сараях, бензином обливали, сараи обливали и жгли людей. Очень тяжелое дело. Очень тяжелое детство было, я не могу вспомнить, слезы поднимаются.

Попри біль, страждання, каже учасник бойових дій Степан Котков, народ вистояв і здобув перемогу. Дев’яте травня він зустрів в Охтирці на курсах офіцерів. Він тоді танцював. Сьогодні йому дев’яносто три роки, але й зараз це свято він зустрічає, танцюючи.

Степан Котков учасник війни 

Объявили, что победа, праздник, мы, конечно кричали ура, целовались, танцевали, пели и так раз-два, три-четыре. Для того, чтобы жить долго нужно танцевать каждый день.

Михайло Чорний учасник війни 

Очень приятный, хороший прием, такого я за прошедшие годы не видел. Спасибо за все внимание нам старикам.

Віра Працебуда дитина війни 

Сегодняшний прием очень понравился и я благодарю весь коллектив и главу нашего города Геннадию Кернесу за то, что он хорошо отметил День Победы и чтит память двести шестидесяти миллионов людей, которые умерли. Дай Бог ему здоровья, счастья и благополучия.

А поделиться?