Ветерани Другої світової війни та учасники АТО поклали квіти до Меморіалу Слави в ХарковіУ Харкові на Меморіалі Слави відбулася церемонія покладання квітів із нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», в колоні йшли і ветерани Другої світової війни, і учасники АТО.

Учасники АТО несли фотографії своїх бойових товаришів, загиблих на Донбасі.

«Для нас важливо показати спадкоємність. Я упевнений, що на спомин про дідів, на спомин про наших загиблих побратимів ми маємо бути справжніми громадянами України і кожний на своєму місці наближати ту хвилину, коли настане мир і наші прикордонники зможуть заступити на чергування по всьому кордону України», — сказав учасник АТО Іван Ракич.

Під час покладання квітів учасники АТО стали з українськими прапорами та фотографіями загиблих товаришів біля підніжжя монумента Батьківщини-матері.

Кілька десятків людей несли фотографії з написом «Безсмертний полк». Коли настала їхня черга покладати квіти, вони почали скандувати «Фашизм не пройде!» і співати пісні воєнних років. У відповідь ветерани АТО почали співати гімн України.

Під час церемонії виникло кілька сутичок і перепалок, зокрема одна — через георгіївську стрічку. Усі сутички були оперативно локалізовані та припинені поліцією.

«Усі конфлікти локалізовані працівниками Національної поліції спільно з громадськими організаціями та патрульною поліцією. Із заявами про отримання тілесних ушкоджень наразі ніхто не звертався», — повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Бірбасов.

Охорону громадського порядку на меморіалі забезпечували близько 900 працівників поліції, а також курсанти Національного університету внутрішніх справ та Національної академії Нацгвардії України, громадські організації. За оцінками поліції, станом на 10:30 Меморіал Слави відвідали до 10 тис. людей.

А поделиться?