«Величезна змія»: харків’яни за фільмували вужа, що піймав рибину в річці (Відео)В центрі міста в об’єктиви фото- та відеокамер потрапляють вужі, яких містяни називають у соціальних мережах «зміями» чи «гадюками». У вихідні в мережі зявилося відео з досить великим екземпляром, який упіймав рибину в річці. Автори зазначають, що відео зроблене на території скверу «Стрілка». Корисувачі соцмереж сперечаються, кого ж було зафільмовано.

«По окраске похожа на гадюку Никольского, но она вряд-ли полезла бы в воду. Уж? Не видно оранжевых меток на голове. Таких крупных ужей в бассейне Донца не видела. В реке довольно сильное течение. Не может быть фэйк? Кто автор поста? Дайте пожалуйста комментарии, что за змея?» — написала в комментариях Lyudmyla Smirnova. «Это ж ужик. Прекрасные создания. Я видела стаи крыс там же, вдоль набережной, кому-то их количество нужно регулировать. Так что ужи — это хорошо», — написала другая харьковчанка Katerina Kirkach.

«Уж или не уж, не важно. В подвалах на Конторской змей навалом. Я представляю ужика, выползшего на кухне….бррр…Да и многие ж сразу начнут их убивать», — написала Елена Лукашева.

«Водяной уж, обычное явление на Стрелке в последние годы», — написав. Олександр Зіненко.

Раніше «Коментарі. Харків» писали, що робити при укусі отруйної змії. За даними спеціалістів Харківського зоопарку, в нашому регіоні мешкає два види змій, які можуть становити небезпеку для людини.

А поделиться?