Вболівальники яскраво виконали гімн України у Харкові: вражаюче відео

У мережі з’явилося яскраве відео виконання вболівальниками гімну України перед матчем української команди проти Чехії у Лізі націй (1:0).

УКРАЇНА – ЧЕХІЯ: ХРОНІКА ТА ВІДЕО ГОЛУ МАТЧУ ЛІГИ НАЦІЙ

За декілька хвилин до стартового свистка під час традиційної процедури передматчевого вітання прозвучали гімни країн-суперниць, щодо українського національного символу організатори були доволі оригінальними, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Гімн України виконала відома співачка Наталка Карпа, якій підспівував весь стадіон. При цьому під час виконання вболівальники тримали у руках синьо-жовті прапорці, що склалося у чудову композицію.

Нагадаємо, збірна України перемогла Чехію завдяки голу Руслана Малиновського на 43-й хвилині. Українці забезпечили собі дострокову перемогу у групі 1 Ліги В турніру та місце у топ-дивізіоні у наступному розіграші.

Раніше про матч Україна – Чехія висловився головний тренер синьо-жовтих Андрій Шевченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.