В Валках отремонтировали зрительный зал, в котором не было ремонта почти 50 лет1 августа 2017, 14:54

 

Валківчани не нарадуються. В районному народному домі «Іскра» вперше майже за 50 років провели капітальний ремонт в головному глядацькому залі, що розрахований на півтисячі осіб. Для громади це значуща подія, з якою їх і привітала голова облдержадміністрації Юлія Світлична під час своєї робочої поїздки на Валківщину. Керівник області передала для будинку «Іскра» і нове обладнання. 

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Я сподіваюсь воно вам знадобиться і будемо насолоджуватися тим, що ми змогли зробити за 50 років. Тому що 46 років нічого не робили, не мали можливості оновити. А сьогодні будемо з вами святкувати і будемо в подальшому проводити всі культурні заходи у цьому величезному, надзвичайному будинку культури. 

Роботи у залі вже завершено і вона готова до прийому глядачів.

Валентина Шевченко завідуюча сектору культури Валківської райдержадміністрації 

Накінець-то валківчани мають чудовий зал, ви бачили, чудово оснащену сцену. Ми завдячуємо і говоримо щире велике спасибі.  

А можливим це стало завдяки виділиним з обласного бюджету коштам.

Віктор Войтенко голова адміністрації Валківського району

Виділено мільйон 100 коштів.  Зроблено все, починаючи від акустики, стдінь, сцени, де використано матеріали самі новітні, які використовувалися на Євробаченні, що проходило у Києві. 

Роботи виконувалися згідно розробленого проекту. Щоправда кошторис був чималий. Однак, зазначила керівник області Юлія Світлична, було зроблено все, аби реконструкція відбулася. 

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Перерахували. Підійшли до цього питання господарським шляхом. І зробили все що планували в 3 рази дешевше. Тому сьогодні маємо змогу разом із громадою насолоджуватися новим обладнанням і новим ремонтом. І всі заходи, що будуть відбуватися у Валківському районі, будуть проходити саме в цьому будинку культури. 

І це не єдиний будинок культури, що зазнав перетворень. Більш того, запевнила губернатор Юлія Світлична, реконструкції зазнають і інші заклади культури області аби створити комфортні умови для жителів Харківщини.  

А поделиться?