В Україні відновив роботу великий сирзаводУ Харківській області після тривалого простою відновив роботу завод «Сири Бурлука». Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Як розповіла в ході відвідування підприємства губернатор Юлія Світлична, п’ять років тому завод припинив свою роботу. Однак владі вдалося знайти інвестора і за два місяці спільними зусиллями заново запустити виробництво. Більш того: завод пройшов сертифікацію за міжнародними стандартами якості ISO 9001: 2000. Поки що на підприємстві працює одна лінія — з виробництва сухого молока.

«У жовтні вже приступлять до виробництва сиру, піде лінійка нових видів. Також будуть відновлювати рецептуру сирів, які тут проводилися раніше», — сказала глава ХОДА.

В даний момент в штаті підприємства працюють 120 чоловік, до наступного року власники підприємства розраховують набрати ще близько 300 співробітників і повністю завантажити потужності заводу. За словами Світличної, вже є попередні домовленості з експортерами, готовими співпрацювати з «сирами Бурлука».

За матеріалами: newsroom.kh.ua

А поделиться?