В Слободском районе почти полностью выполнен план по благоустройству30 июня 2017, 14:38

 

Задля комфорту дітей та їх батьків в місті продовжуть також встановлювати дитячі майданчики. Вони є вже майже всюди. Це — частина плану комплексного благоустрою дворів.

В Слобідському районі завершується плановий благоустрій. Покосили траву вже у п’ятистах дворах. Сьогодні роботи ведуться за адресою Льва Ландау двадцять.Це — один з останніх об’єктів у короткостроковому плані комунальників на місяць.

Олег Орлов представник підрядної організації 

Для больших территорий применяется трактор НПЗ-82 с навесным оборудованием, с роторной косилкой. Для территорий, где нет возможности заехать, применяются ручные мотокосы. На данный момент за Слободским районом закреплен один трактор, а ручных бензомотокос порядка тридцати штук.

Така техніка на озброєнні комунальних структру нещодавно. Вона дорога, проте, кажуть робочі, в рази прискорює виконання робіт. Саме завдяки такому обладнанню за місяць вдалось покосити вісімсот тисяч квадратних метрів площі у дворах жителів Слобідського району. Між тим, у дворах не тільки косять траву — у найближчі дні комунальники мають завершити комплексний благоустрі ще біля чотирьох будинків, закривши таким чином свій план. 

Олег Орлов представник підрядної організації

Комплексное благоустройство включает целый спектр работ, начиная от кронирования деревьев, потом идет высадка новых, молодых деревьев взамен тех, которые были кронированы. Это завоз песка на детские площадки, планировка грунта, где это необходимо, установка элементов благоустройства, а это лавочки, скамейки, обустройство клумб, завод чернозема, высадка цветочной продукции. Это целый комплекс.

Для тих, хто чекає на благоустрій у своєму дворі, комунальники наголошують: роботи поступово ведуться всюди. Втім, у першу чергу приводятся до ладу найбільш запущені двори та ті, де живе найбільша кількість людей, дітей зокрема. Але так чи інакше, в планах комунальних структур — провести благоустрій у кожному дворі кожного району. 

Реклама

А поделиться?