В сквере «Стрелка» демонтируют плавающую ароматную композицию10 июля 2017, 17:07

 

Вона радувала городян своїм цвітінням та унікальністю протягом місяця. У сквері «Стрілка» демонтують плаваючу клумбу. І хоча композицію розбирають, однак рослини, з якої вона складається, ще будуть квітнути на вулицях Харкова.

Незабаром вона залишиться лише у спогадах харків’ян, на відео та фотосвітлинах. На Гімназійній набережній демонтують клумбу на воді. Вона була зроблена у формі величезних ромашок, які обрамляли прапор України, герб міста Харкова та логотип європейської асоціації боксу. Робочі обережно пересувають по річці всі плавучі елементи до берега. Потім вручну вантажать горшики з квітами задля подальшого транспортування. Потім озеленювачі пересадять рослини на клумби, що прикрашають популярні місця відпочинку. У сквері «Стрілка» ці квіти радували городян і гостей міста близько місяця.

На її створення пішло більше 12 тисяч ароматних рослин. Композиція мала не лише унікальне розташування, а й оздоблення. Ввечері квіткова клумба запалювалася вогнями, а величезні ромашки крутилися у такт музичного супроводу.

Харків’яни кажуть, така краса запам’ятається надовго. Адже клумбу на воді побачиш далеко не в кожній країні світу.

Ганна педагог

Я нигде больше такого не видела. Много путешествовала, но клумбу на воде не видела нигде.

Вероніка маркетолог

 

Очень ярко, необычно. Раньше такого не было. Интересно, как оно держится и как за ними ухаживают.

Анастасія студентка

Это придаёт какой-то яркости в серые будни. И вообще, тут приятно отдыхать и смотреть на реку, когда тут плавают такие красивые цветы.

Катерина кухар

Мы на лодочке катались, очень красиво, подсветка очень понравилась. Приятно было прокатиться на лодочке, проплыть, увидеть, что ухаживают за рекой, что что-то делают для нашего города. И наш город, мне кажется, самый лучший город!

Та навіть ті, хто не встиг вживу побачити плаваючу клумбу у сквері «Стрілка», можуть це надолужити. Адже озеленювачі готують новий, не менш цікавий арт-об’єкт у формі великого «Соняшника». Його городяни зможуть побачити на День міста.

Тетяна та Олексій подружжя

А нам всегда хотелось бы видеть что-то новенькое в городе. Будет больше туристов, будет больше в соцсетях интересных фотографий и туристов будет больше.

Наталія інженер

Интересно посмотреть, что будет новое. Вообще мы очень довольны нашим городом. Его красиво украшают, клумбы красивые, дизайн красивый, парки преображаются. Замечательно! Мы очень довольны тем, как занимаются нашим городом.

А поделиться?