В парке Горького появилось дерево дружбы между Харьковом и Данией9 октября 2017, 14:32

 

Харків продовжує свою кампанію щодо розширення співробітництва на міжнародній арені. Для цього у місті є добра традиція — у парку Горького висаджувати з потенційними партнерами дерево. На вихідних алея дерев поповнилась ще одним кленом.

Дерево дружби між Харковом та Данією з’явилось у парку Горкього. Кулястий клен на алеї біля Французької каруселі висадили перший віце-мер Ігор Терехов разом з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Данії в Україні.  

Рубен Медсен Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данії в Україні

Це дерево — дуже важливий символ нашої співпраці. Я дуже вдячний пану першому заступнику Харківського міського голови за те, що ми разом його посадили. Це дерево — символ двох націй, символ того, що вже існуюча міцна дружба між Україною і Данією буде розвиватися і надалі і буде лише міцнішати. Особливо, що дружба між Харковом і містами Данії буде посилюватися. Як і наша дружба це дерево буде рости і рости.

А на підтвердження плодовитої співпраці між Харковом та Данією, повідомив перший віце-мер Ігор Терехов, зовсім скоро у Харкова з’явиться датське місто-побратим. Відтак саме Перша столиця прийматиме дні Данії в Україні.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 

Харьков действительно сегодня открыл свое сердце для датчан. Мы посмотрим культуру Дании, мы ознакомимся с кинофестивалем, который будет проходить. Мы подружимся с датчанами и дальше будем только развивать наши взаимоотношения. Для нас очень важно, чтобы развивались партнерские и побратимские отношения с городом в Дании потому, что кроме культурных обменов и культурного сотрудничества, видим еще и создание условий для развития бизнеса. И для нас очень важно, чтобы датский бизнес приходил в город Харьков. Чтобы в городе Харькове создавались рабочие места, чтобы были хорошие европейские зарплаты, и мы над этим будем работать. 

Після офіційних розмов про те, як і в чому шукати точки дотику для співпраці, перший віце-мер показав дипломату алею дерев висаджену спільно з  міжнародними партнерами. І сам парк Горького — місце відпочинку та зустрічі як харків’ян, так і гостей, які приїжджають відкривати для себе Харків.  

Рубен Медсен Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данії в Україні

Ваш парк дуже величезний, що найбільше мене вразило, то це те, що тут дуже багато людей. Парк приваблює людей різного віку. Тут є місце для людей і поважного віку, є спортивні майданчики для активного відпочинку. Молодь може всюди кататися на роликах. Пари з дітьми приходять на дитячі майданчики і відпочивають. У нас в Данії є дуже багато парків, проте вони не притягують таку кількість жителів, як ваш парк. Це неймовірно.

Реклама

А поделиться?