В області створюють центри реабілітації для дітей з інвалідністюINVAK.INFO — информационное агентство — портал людей с инвалидностью

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации людей с инвалидностью, база данных нормативных документов.

Спонсоры

Контакты

Погода

влажн.:

давл.:

ветер:

Статистика

RSS-каналы

18.01.2018

Фото: energolife.info/ua

Планується, що заклади зможуть обслуговувати до 80 % дітей з інвалідністю та сім’ї, в яких вони виховуються, пише «Слобідський край».

Про це 13 січня під час круглого столу в Харківському центрі розвитку місцевого самоврядування повідомив координатор проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Денис Ткачов.

За його словами, фактично сьогодні батькам, які виховують дітей з певними видами інвалідності чи проблемами розвитку, доводиться їхати до Харкова і шукати допомоги в обласному центрі.

— Ми хочемо, щоб такі заклади були в районах та громадах, аби максимально наблизити цю послугу до населення, — розповів Денис Ткачов. — Так, у місті Лозова подібні послуги раніше надавала громадська організація. Але потім на її базі у місті створили центр, який сьогодні працює як окремий комунальний заклад. Тут працює навчений персонал, який має все необхідне обладнання.

Також він додав, що зараз такі реабілітаційні центри з нуля створюються в Чугуєві та Краснограді.

— У Богодухові такі послуги теж стануть можливими. Планується, що центр запрацює на базі місцевого дитячого інтернату, — повідомив Денис Ткачов.

Олександр Ушаков

Популярные новости

Социальные сети


Поиск по сайту:

Архив новостей

Январь 2018
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
« Дек
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Рассылка новостей

Просьба

Последние новости

А поделиться?