В Харкові звільнено касира супермаркету, яка відмовилася обслуговувати ветерана АТО українськоюШокуюча історія сталася в одному з супермаркетів Харкова. Там касирка нахамила за українську мову покупцеві, який виявився колишнім бійцем АТО.

Кричущий інцидент прокоментував відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький.

Військовослужбовець Павло Помисов-Несміянов дорікнув касирку за те, що та не звертається до покупців мовою своєї країни. На це він отримав агресивну відповідь, характерну всім любителям кривавого “російського світу”. Так, дівчина спробувала переконати військового в тому, що Росія нібито незабаром захопить Харків і викорінить там українську мова.

“А якщо хочете говорити українською, то вам потрібно їхати до “бандерів” до Львова”, – нахабно видала касирка.

Примітно, що АТБ негайно звільнив любительку кривавого “російського світу”, що кличе у своє місто ворожі танки. За інцидент компанія принесла вибачення.

Голобуцького сильно обурила поведінка касирки.

“Вона дійсно не розуміє що “російським танкам у місті” все одно, скільки разів вона плюнула в портрет Бандери і наскільки принципово відмовлялася від державної мови.

Її будинок зруйнують так само, як і решту. І її сім’я загине з такою ж імовірністю, що і ненависні їй харківські “бандери””, – з гіркотою констатував політтехнолог.

uploud…

загрузка…

А поделиться?