В Харькове за парковку на местах для водителей с инвалидностью уже оштрафовали 6 автовладельцев31 октября 2017, 15:33

 

Площа Конституції. Центр міста. Парковка просто навпроти мерії. Три автомобілі, без будь-яких знаків, — причетності до категорії людей з обмеженними можливостями, залишені на місцях для водіїв — інвалідів. Автовласників немає. Місцевий паркувальник розводить руками.   

— Почему они там припаркованы!? Это вы там их парковали!? Или они сами припарковались?

— Они сами припарковались! Все.   

А це вже інша парковка. Така ж ситуація. На місцях для інвалідів, про що свідчить велетенський знак,  машини звичайних автовласників. Водій, відхрещується, знаку не помітив. 

— Если бы я выдел, что это предназначено для этого, я б никогда не… не парковал. 

— Под машиной знак. 

— Я не видел снизу ехал и повернул в право.

Якби правоохоронці були поруч, то за паркування на місці передбаченому для водіїв-інвалідів, цей автовласник отримав би штраф. Від тисячі двадцяти до тисячі семисот гривень. Все згідно нового закону, що набув чинності 26 жовтня, щодо збільшення штрафів за паркування на місцях передбачених для інвалідів. Деяких водіїв штрафи трохи лякають.     

Віктор автовласник 

Раньше парковался. Ну, сейчас же закон ввели. Сейчас как-то стараемся не парковаться. Как-то пытался припарковаться, меня парковщик предупредил, говорит, извините, пожалуйста, это места для инвалидов. Я отъехал и поставил на нормальную парковку. Инвалидов уважать надо, я считаю.      

За чотири дні з набуття чинності закону, у Харкові правоохоронці вже виявили кількох порушників.  

Карина Курбанова прес-секретар управління патрульної поліції Харкова 

Патрульні поліцейські Харкова  з 26 жовтня зафіксували 6 правопорушень пов’язаних із паркуванням на місцях для людей з інвалідністю . В одному випадку автомобіль було евакуйовано, так як власника не вдалось встановити, водія не було на місці. Патрульні почекали півгодини, так як водій не вийшов на зв’язок, автомобіль було евакуйовано згідно чинного законодавства.  .   

Кожному з порушників доведеться сплатити штраф. У разі, виявлення порушень, і відсутності водія на місці,  машини правоохоронці будуть забирати на штраф майданчик. Це чітко прописано в законі. Більше того, згідно нового закону, крім грошового покарання, водій машини, що була евакуйована правоохоронцями, доведеться сплатити і за послугу транспортування. 

А поделиться?