В Харькове создадут «Школу для родителей»9 ноября 2017, 12:20

 

У Харкові запрацює «Школа для батьків» — це новий проект, що був ініційований міською батьківською радою. Розпочнеться він вже найближчим часом і взяти в ньому участь зможуть всі батьки, які піклуються про здоров’я своїх дітлахів.

Це перше в цьому навчальному році засідання міської батьківської ради, під час якого і було представлено новий для Харкова проект «Школа для батьків». Тож дорослі також сядуть за парти і будуть вчитися тому, як правильео виховувати своїх дітей і яку необхідно створити в родині атмосферу, аби дітлахи зростали здоровими і відчували себе щасливими. 

Лариса Манерко голова Харківської міської батьківської ради 

Пообщавшись с родителями, знаем, что они готовы учиться, они хотят учиться и самое интересное, что пообщавшись с детьми, знаем, что мы можем поучиться даже у наших детей и мы хотим запустить проект «Школа для родителей», где мы будем проводить тренинги с известными людьми, с лекторами, которые будут рассказывать как это сделать и что для этого нужно. 

Втім вирішальну роль у фізичному і психічному здоров’ї дітей грають не тільки батьки. Дітлахи мають почуватися комфортно і безпечно і в навчальних закладах, а це зазначають освітяни, вже їхня задача — створити всі умови для якісного навчання та всебічного розвитку школярів.   

Ольга Деменко директор Департаменту освіти Харківської міської ради 

Условия это материально-техническая база школ.  Прежде всего это ремонт крыш, но это сейчас уже не горящее и не проблема, потому что она находится у нас под чётким контролем. Мы сейчас работаем над тем, чтобы отремонтировать спортивные и актовые залы, туалеты, чтобы ребёнок был в состояние такого психо-физиологического комфорта, тогда он будет и с удовольствием учиться.

За словами Ольги Деменко, тільки цьогоріч на покращення матеріально-технічної бази шкіл, дитсадків і позашкільних закладів Харкова було спрямовано понад 150 мільйонів гривень — коштів державної субвенції та з міського бюджету. І надалі це питання залишатиметьс пріоритетним в роботі міської влади. 

А поделиться?